Polish Society for Training & Development

Unikalna przestrzeń rozwoju szkoleniowców

Standardy kompetencyjne profesjonalistów szkoleniowych

Platforma współpracy krajowej i międzynarodowej

BENCHMARKI EFEKTYWNOŚCI INWESTOWANIA W KAPITAŁ LUDZKI

Badanie Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej (Badanie TDI) to kompleksowa ocena efektywności i jakości wszystkich procesów szkoleniowych w organizacji. Ocena wykonywana w formie„benchmark audit”daje możliwość wskaźnikowego przeanalizowania wszystkich obszarów inwestycji w Kapitał Ludzki firmy.

Korzyści, jakie przedsiębiorstwo może uzyskać z przeprowadzenia u siebie audytu TDI to między innymi:

  • Uzyskanie rzetelnej informacji o tym, jak efektywnie wydawane są środki na inwestycje w KL,
  • Możliwość porównania swojej efektywności inwestowania w KL z innymi firmami na rynku,
  • Możliwość porównania swojej efektywności inwestowania w KL w kolejnych latach

Badanie TDI jest realizowanye przez PSTD w kooperacji z wyspecjalizowanymi partnerami i wybitnymi ekspertami z dziedziny inwestowania w Kapitał Ludzki. Podstawą jest metodologia badawcza oparta na najbardziej uznanych światowych kanonach know-how.

Działania badawcze mające na celu stworzenie Krajowych Benchmarków Efektywności i Jakości Inwestowania w Kapitał Ludzki rozpoczynają się każdego roku w kwietniu i trwają do listopada. Niezależnie od rynkowych działań ogólnopolskich jest możliwość realizacji Badania TDI w odniesieniu do poszczególnych sektorów (np. sektor bankowy, sektor energetyczny) lub organizacji mających strukturę skupiającą grupę podmiotów powiązanych kapitałowo.

PSTD zaprasza do współpracy organizacje zainteresowane sponsoringiem i patronatem merytorycznym dającym możliwość lepszego sprofilowania badania zgodnie ze specyfiką konkretnej branży. Każdy sponsor ma zagwarantowane pełne wykorzystanie reklamowe i PR-owe w ramach zaplanowanej, szeroko zakrojonej kampanii reklamowej Badania TDI.

Zapraszamy Państwa na naszą stroną poświęconą Badaniu TDI

Nasi Partnerzy

logo 2CClogo 2Klogo respect wwwlogo lmilogo rsvp wwwlogo tangerineRight Path logo wwwtraining broker